Що Apple оголосила на WWDC 2016

watchOS 3

watchOS y 7x швидше, має підтримку рукописного введення, смарт-повідомлення відповідей, є нова док функція, центр управління, як на IOS, і багато іншого.

tvOS

З оновленням в цьому році, буде досутпний новий додаток дистанційного керування якщо ви раптом втрати фізичний пульта або вам потрібно більше пультів ДУ для багатокористувацьких ігор.

Якщо ви ненавидите синхронізувати свій обліковий запис для отримання доступу до кабельних телепередач або відео за запитом на Apple TV, новий tvOS має тепер спільний вхід(single signon), який дозволяє увійти один раз, щоб отримати доступ до всіх каналів, доступних від вашого постачальника послуг кабельного телебачення.

OS X = macOS, plus iOS 10 and Siri

Новіша версія ОС буде називатися Sierra, з акцентом на безперервність. Наприклад, якщо ви носите з авторизований Apple watch, ви можете автоматично розблокувати ваш ноутбук, просто маючи його поблизу.

Тепер також є універсальний буфер обміну, який дозволяє копіювати текст з вашого iPhone і вставити на свій Macbook, і ICloud Drive, щоб допомогти розвантажити старі файли, щоб звільнити місце для локальних документів.

OS X Sierra приносить компанії Apple Pay на робочий стіл, з новою платіжної функцією, яка дозволяє перевірити справжність платежу через Apple Watch або iPhone за допомогою безперервності. Знову ж, відмінно підходить для тих, хто має все гаджети Apple.

Siri на робочому столі. Вона буде доступна прямо на у доку.

iOS 10

На iOS 10 буде новий екран блокування, з функцію “підніміть, щоб розбудити” – нагадує активний дисплей Moto X для шведкого перегляду повідомлень. У iOS 10, ви зможете робити 3D touch на повідомлення, щоб відповідати на них або запускати програми прямо з екрану блокування. Проведіть пальцем по екрану вправо і ви можете відразу ж отримати доступ до камери.

Siri буде відкрита для розробників, що дозволить включити її в свої додатки.

Photos, Maps, Music, News, Home, Phone

Для фотографій, ви зможете побачити карту, де ваші фотографії були зроблені у Instagram стилі, і Apple включить розпізнавання осіб, щоб розібратися, хто є хто на ваших фото у стилі Google Photos. Також буде створювати фільми, засновані на фотографіях що зроблені в один періоду часу.

З картами, з’являються нові ярлики рекомендацій для вас, щоб знайти саме те, що ви хочете, такі як типи кухні в режимі пошуку ресторану. Ви також можете здійснювати пошук прилеглих зупинок на карті маршрут, таких як заправні станції або ресторани і подивитися, як довго займе доїхати.

Музика буде повністю перероблеа з нуля з великими фотографіями, кращими вкладками для пошуку музики, яку ви нещодавно додали або музику, яку ви скачали. Буде вкладка з текстами пісень і денно-керованим плейлістом у стилі Spotify.

Swift Playground

Apple, представила Swift Playground, новий IPad додаток для допомои дітям навчитися кодити у Swift. Гра дозволяє вивчити різні принципи, як цикли або включення та виключення певних властивостей (таких як сила гравітація або гіроскоп).

Опубліковано у iOS, macOS, Swift, tvOS, watchOS, WWDC | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь