Вийшли ОС iOS 10, watchOS 3 та tvOS 10

Як і було обіцяно, вчора ввечері компанія Apple приступила до поширення оновлень iOS 10, watchOS 3 і tvOS 10, які були анонсовані ще на конференції WWDC 2016 червні.

Отже, ювілейна десята версія iOS включає десять нових ключових можливостей – Всі основні нововведення стосуються засобів зв’язку і спілкування – iMessage отримав підтримку сторонніх віджетів, які розширюють його функціональність, функцію рукописних повідомлень, секретні повідомлення, наклейки і багато чого іншого. Крім того, істотно був перероблений екран блокування, який отримав більш великі повідомлення та розширену підтримку технології 3D Touch, порозумніша Siri навчилася взаємодіяти зі сторонніми додатками, додаток Maps отримало істотно оновлений інтерфейс і ряд інтелектуальних можливостей, включаючи рекомендації цікавих для користувача місць. Також можна відзначити підтримку платформи HomeKit і додаток Home, яке виступає в ролі загальної панелі управління. Деякі функції HomeKit можуть бути доступні прямо з панелі управління і екрани блокування. До речі, цей додаток є і в ОС watchOS 3.

Опубліковано у iOS, iPhone, tvOS, watchOS, WWDC | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь