Apple випустила оновлення iOS 10.2 з додатком TV і сотнею нових емодзі

Компанія Apple випустила оновлення своєї мобільної операційної системи до версії iOS 10.2.

Одним з найбільш істотних нововведень цієї версії є додаток TV (поки що є тільки в США). Воно позиціонується як новий і уніфікований спосіб доступу до телешоу і фільмів в декількох додатках AppStore, що пропонують відеоконтент. Також в iOS 10.2 було додано більше 100 нових іконок емодзі, включаючи нові обличчя, їжу, тварин, спорт і професії. Крім того, в результаті оновлення дизайну дотеперішніх емодзі вони стали більш детально пропрацьовані.

Додатково були покращені фотографічні можливості ОС. Поліпшена функція стабілізації кадру і збільшена частота кадрів в фотографіях Live Photo, поліпшена точність при об’єднанні в групу схожих фотографій однієї і тієї ж людини, реалізована додаткова підтримка фотокамер з RAW. Крім того, поліпшені додатки «Повідомлення» (додані нові повноекранні ефекти «Любов» і «Свято»), «Музика» (поліпшений інтерфейс і доопрацьоване сортування плейлистів), «Новини» (нові розділи, поліпшене керування читанням), «Пошта». Разом з тим, повідомляється про виправлення виявлених помилок і підвищення стабільності роботи операційної системи.

Також вийшло оновлення tvOS 10.1, в якому також з’явилося вказаний вище додаток TV. В Apple TV реалізована глибша інтеграція з Siri. Користувач може попросити віртуального помічника продовжити перегляд телешоу на будь-якому пристрої. Також можна попросити Siri показати новини, спорт або порекомендувати щось до перегляду.

Опубліковано у iOS, iPhone, tvOS. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь