Новий 9,7-дюймовий планшет Apple iPad, який замінив iPad Air 2, коштує від $ 329

Тихо і без будь-якого шуму Apple оновила свою лінійку планшетних комп’ютерів iPad, замінивши 9,7-дюймовий iPad Air 2 новою моделлю, яка називається просто iPad.

Почати слід з того, що новий iPad відчутно дешевше свого попередника. Базова версія з модулем Wi-Fi і 32 ГБ флеш-пам’яті оцінюється в $ 329, тоді як модель з стільниковим модемом 4G і аналогічним об’ємом пам’яті коштує $ 459.

З технічної точки зору новий iPad – практично точна копія старої моделі iPad Air 2, за винятком апаратної платформи – місце старої SoC A8X зайняла новіша 64-розрядна однокристальна система A9, що дебютувала в смартфонах iPhone 6S і 6S Plus, і габаритів (нова модель товщі – 7,5 проти 6,1 мм і важче – 469 і 478 г проти 437 і 444 г за версії з Wi-Fi і LTE). В іншому ж ніяких відмінностей немає.

Новий планшет Apple iPad сьогодні без жодного шуму з’явився на офіційному сайті компанії. Одночасно з ним каталог компанії поповнили iPhone 7 і iPhone 7 Plus в червоному корпусі, випущені в рамках ініціативи (Product) Red, а також нові версії iPhone SE з 32 і 128 ГБ флеш-пам’яті.

В офіційній заяві старший віце-президент Apple з питань глобального маркетингу Філ Шиллер заявив, що новий і більш доступний iPad з 9,7-дюймовим екраном Retina і новим чипом A9 повинен зацікавити покупців.

Опубліковано у iOS | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь