Всі великі анонси компанії Apple на WWDC 2017!

Apple, зробила багато оголошень в перший день WWDC 2017 року, включаючи останні версії iOS, MacOS і watchOS. Були також представлені нові Mac і iPad.

watchOS 4

Apple, оголосив watchOS 4, яка з’явиться пізніше цього року з новими циферблатами, фічами фізичної активності, новими інструментами для розробників і багатьма іншими.

macOS High Sierra

Останнє оновлення від Apple своєї операційної системи Mac фокусується на технологіях ядра та удосконалень під капотом, з широкою підтримкою різних VR технологій.

Нові Mac

Apple, освіжив свої лінійки iMac, MacBook, MacBook Pro, додавши процесори Kaby Lake, більш потужну графіку і розширені функції пам’яті. Компанія також оголосила про iMac Pro, який буде поставлятися в грудні і явно призначатися для професійних користувачів.

iOS 11

iOS 11 буде запущено пізніше цього року і буде матиме ряд нових функцій і покращень, у тому числі iMessage у iCloud, платежі Apple Pay від людини до людини, покращення у Siri, і багато іншого. Apple, також представила ARKit, який дозволяє розробникам почати створювати додатки доповненої реальності, які краще використовують iOS технології.

iPad Pro

Apple, оголосила про випуск нового 10,5-дюймовий iPad Pro і оновлений 12,9-дюймовий iPad Pro. Обидва iPad мають дисплей Apple True Tone з підтримкою широкої кольорової гами, поряд з поліпшенням системи камери на базі iPhone 7. Affinity Pro, який пропонує професійний рівень редагування фотографій для iPad і використовує переваги нового процесора A10X на iPad Pro, є тепер також доступна на App Store за $19,99.

HomePod

HomePod компанії Apple є розумною колонкою під упарвлінням Siri, яка надійде у продаж пізніше цього року. HomePod використовує просторове розуміння для аналізу його середовища і адаптувати свій звук до кімнати де знаходиться, і може направити свій звук за допомогою технології формування діаграми спрямованості. Кілька HomePods можутьз’єднатися бездротово один з одним і працювати разом, щоб забезпечити ще кращий звук.

 

Опубліковано у iOS, macOS, watchOS, WWDC | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь