Анонсовано телевізійну приставку Apple TV 4K

Як видно з назви, новинка отримала підтримку відтворення контенту 4K. Пристрій також підтримує HDR (стандарти Dolby Vision HDR і HDR10), що покликане забезпечити найкращу якість передачі кольорів в світлих і темних ділянках сцени. Але тільки на сумісних телевізорах. Нова модель заснована на процесорі Apple A10X Fusion, який забезпечує 2-кратний приріст продуктивності, і містить 3 ГБ оперативної пам’яті. Апаратна платформа справляється з відтворенням контенту 4K з частотою 60 кадрів в секунду. Вона також дозволить запускати ігри.

Інтерфейс приставки Apple TV був перероблений і тепер оптимізований для 4K. Також в комплект поставки включається модифікований пульт ДУ Siri Remote. Під час презентації було сказано, що найбільші студії будуть пропонувати свої фільми в iTunes Store в дозволі 4K. Ті користувачі, які вже придбали HD версії фільмів, безкоштовно отримають можливість переглядати і 4K-версії. Також наголошується, що новий додаток Apple TV для iOS 11 дозволить переглядати фільми, серіали, новини.

Нова версія телевізійної приставки Apple TV 4K стане доступною для попереднього замовлення з 15 вересня, а фактичні продажі розпочнуться 22 вересня. Ціна складе $ 179 і $ 199 за моделі з 32 і 64 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, відповідно. Попередня модель Apple TV з 32 ГБ вбудованої пам’яті буде продаватися за ціною $ 149.

 

 

Опубліковано у other, tvOS | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь