Представлений розумний годинник Apple Watch Series 3 з вбудованим модемом LTE

Apple Watch Series 3, в цілому зберегли колишній дизайн, не рахуючи червоненького коліщатка в одній з версій.

Головне нововведення в Apple Watch Series 3 – вбудований модем стільникового зв’язку – LTE. Тобто, тепер на пробіжку можна брати тільки годинник, а смартфон iPhone залишати вдома, і при цьому не втрачати нічого в плані необхідних функцій. Годинник можна буде вільно використовувати для здійснення дзвінків, GPS-навігації, прослуховування музики та іншого.

В Apple Watch Series 3 використовується нова платформа з двоядерним процесором, який, як було зазначено, на 70% швидше свого попередника. Це приріст в числі іншого дозволив наділити помічника Siri здатністю розмовляти. Раніше вона могла тільки відповідати текстом на екрані. Також в конфігурації – новий бездротової чіп для Wi-Fi і Bluetooth – W2, який, за словами Apple, на 50% економічніший.

Підтримка стільникового зв’язку в годиннику Apple Watch Series 3 реалізована за допомогою вбудованоїSIM карти нового стандарту – eSIM. Телефонний номер буде тим же, що і в iPhone, додаткова SIM-карта не знадобиться. Завдяки цьому і багато чому іншому Series 3 за розміром повністю ідентичні Series 2.

Цікавий момент – роль антени в Apple Watch Series 3 виконує екран. Apple обіцяє близько 18 годин безперервного використання з активною передачею даних, тобто, нічого революційного.

Прийом попередніх замовлень на Apple Watch Series 3 буде відкритий 15 вересня, а початок продажів запланований на 22 вересня. Дані стосовно ринку США. Що стосується цін, нові Watch Series 3 – від $ 399, Watch Series 2 – від $ 329, Watch Series 1 – $ 249.

Опубліковано у other, watchOS | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь