Вийшли оновлення Apple iOS 11, watchOS 4 і tvOS 11

Як і було заплановано, вчора компанія Apple оголосила про початок поширення нових версій операційних систем – iOS 11, watchOS 4 і tvOS 11, представлених на WWDC 2017 початку червня. Оновлення ОС macOS 10.13 High Sierra вийде в наступний понеділок – 25 вересня.

iOS отримала суттєво перероблений «Центр управління» з єдиним екраном для всіх елементів управління (раніше вони були розкидані по трьом екранам) і розширеними можливостями налаштування (користувач може вибирати, які кнопки показувати на цьому меню, а які приховати) і вдосконалене додаток «Карти» з деталізованою навігацією. У iMessage тепер можна відправляти і отримувати гроші, а всі повідомлення синхронізується через сервіс iCloud. У Siri з’явилися нові чоловічий і жіночий голоси і тепер помічник повинен ще краще навчатися. Крім цього, в iOS 11 додалася можливість редагувати Live Photo, а сама функція отримала нові режими з промовистими назвами «Петля» і «Маятник» і можливості, включаючи можливість створення фотографій, знятих з довгою витримкою. Помітно поліпшили стандартний додаток «Камера», додавши дев’ять нових художніх фільтрів.

Користувачам планшетів iPad в iOS 11 теж додали чимало: файловий менеджер, доступну з будь-якого екрану нову панель Dock, з якої можна швидко запускати улюблені програми, а також відкривати файли і перемикатися між ними одним жестом змахування, покращений режим багатозадачності перетягування для швидкого переміщення тексту, фотографії і файлів з однієї програми до іншої, а також безліч нових можливості по частині роботи зі стилусом Apple Pencil.

Опубліковано у iOS, tvOS, watchOS | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь